Популяризація рідної мови

Міністерство освіти і науки України вимагає від педагогічних працівників та іншого персоналу навчальних закладів із навчанням українською мовою під час виконання службових обов'язків використовувати лише державну мову. Про це йдеться влисті Міністра Лілії Гриневич. «У робочий час у навчальних закладах із навчанням українською мовою науково-педагогічними, педагогічними працівниками та іншим персоналом використовується українська мова, а у навчальних закладах із навчанням мовами національних меншин поряд з українською мовою – також мова, якою здійснюється навчально-виховний процес у цьому закладі», – йдеться в ньому.

Також Міносвіти зазначає, що освітні установи мають забезпечити підвищення рівня володіння державною мовою своїх науково-педагогічних і педагогічних працівників.

«Освітнім навчальним закладам також рекомендується активно залучати дітей та молодь до різноманітних навчально-виховних і культурно-просвітницьких заходів, у рамках яких популяризувати українську мову в учнівському, студентському та педагогічному середовищах», – йдеться в повідомленні.

Виходячи із зазначеного вище, в першу чергу учителі-філологи мають посилити роботу з популяризації української мови в учнівському середовищі.

Кiлькiсть переглядiв: 127

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.