Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

26 листопада 2016 року

Підсумковий протокол


№ з/п Прізвище, імя та по батькові учня Школа Макс. к-сть балів Набрано балів % місце ПІБ учителя
мова літ. разом
9 клас 62 мова (30) літ.(32)
1 Гришко Альона Романівна Крутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 7 15 22 35 IV Стрільчук І.А.
2 Коваль Діана Олегівна Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 12 13 25 40 III Парасюк Н.В.
3 Коротенко Анастасія Олександрівна Перемозька ЗОШ І-ІІІ ступенів 11 22 33 53 I Боровик Л.М.
4 Сушко Ярослав Олександрович Світанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 4 7 11 18 VI Гакал С.М. Сушко Н.В.
5 Яценко Аліна Олександрівна Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів 11,5 17 28,5 46 II Бикова В.О.
6 Філіпенко Надія Вікторівна Черняхівський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. 6 12 18 29 V Пінчук К.І.
10 клас 73 мова (30) літ. (43)
1 Пасічник Ганна Русланівна Галицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 7 8 15 11 IV Шкарупа С.І.
2 Бакуменко Олександр Сергійович Безуглівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 6,5 5 11,5 8 V Зоценко Н.М.
11 клас 65 мова (31) літ. (34)
1 Коваль Наташа Анатоліївна Галицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 10,5 14,5 25 39 I Шкарупа С.І.
2 Лесь Катерина Анатоліївна Великокошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 8 16,5 24,5 38 II Мостова А.В.
3 Савенко Вікторія Вікторівна Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 8 16 24 37 III Парасюк Н.В.
4 Гузь Максим Олександрович Світанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 7 5,5 12,5 19 IV Гакал С.М. Сушко Н.В.

Переможці

І місце

/Files/images/rosmova_2016/Коротенко Анастасія.jpgКоротенко Анастасія, 9 клас, Перемозька ЗОШ І-ІІІ ст./Files/images/rosmova_2016/Коваль Наташа.jpgКоваль Наташа, 11 клас, Галицька ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце

/Files/images/rosmova_2016/Яценко Аліна.jpgЯценко Аліна, 9 клас, Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ст./Files/images/rosmova_2016/Лесь Катерина.jpgЛесь Катерина, 11 клас, Великокошелівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

/Files/images/rosmova_2016/Коваль Діана.jpgКоваль Діана, 9 клас, Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст./Files/images/rosmova_2016/Савенко Вікторія.jpgСавенко Вікторія, 11 клас, Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Учасники

/Files/images/rosmova_2016/Гришко А..jpgГришко Альона, 9 клас, Крутівська ЗОШ І-ІІІ ст./Files/images/rosmova_2016/Сушко Ярослав.jpgСушко Ярослав, 9 клас, Світанківська ЗОШ І-ІІІ ст./Files/images/rosmova_2016/Філіпенко Н..jpgФіліпенко Надія, 9 клас, Черняхівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ст./Files/images/rosmova_2016/Пасічник Аня.jpgПасічник Аня, 10 клас, Галицька ЗОШ І-ІІІ ст./Files/images/rosmova_2016/Бакуменко О..jpgБакуменко Олександр, 10 клас, Безуглівська ЗОШ І-ІІІ ст. /Files/images/rosmova_2016/Гузь М..jpgГузь Максим, 11 клас, Світанківська ЗОШ І-ІІІ ст.

/Files/images/rosmova_2016/Фото2420.jpg/Files/images/rosmova_2016/Фото2421.jpg/Files/images/rosmova_2016/Фото2423.jpg

Завдання районного етапу олімпіади з російської мови

/Files/images/rosmova_2016/9 язык.jpg/Files/images/rosmova_2016/9 лит..jpg/Files/images/rosmova_2016/10 кл..jpg/Files/images/rosmova_2016/10 .jpg/Files/images/rosmova_2016/11 клас.jpg/Files/images/rosmova_2016/11.jpg

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

5 листопада 2016 року

Протокол № 1

засідання журі ІІ (районного) етапу

Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

08 листопада 2016 р.

7 клас

№ з/п Навчальний заклад Прізвище, імя та по батькові учня код ПІБ учителя Бали мова Бали літ. Сума балів, % Місце
28 36 64
1 Безуглівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Бутенко Вікторія Сергіївна 3-7 Штипа П.М. 8,5 20 28,5 51% ІІІ
2 Галицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Шило Лілія Олександрівна 5-7 Борщ В.М. 3,2 11 14,2 25% VIII
3 Крутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Крисько Наталія Юріївна 7-7 Касян Н.М. 8,5 22,5 31 55% I
4 Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Руденко Сергій Андрійович 2-7 Карапута Н.І. 8,5 17,5 26 46% IV
5 Світанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Овраменко Ярослава Володимирівна 1-7 Гакал С.М. 12,5 18 30,5 54% II
6 Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Литовченко Марія Євгенівна 9-7 Лаврінець С.І. 2 11,5 13,5 24% IX
7 Стодольська ЗОШ І-ІІ ступенів Примак Роман Володимирович 6-7 Моргун В.М. 6 14,5 20,5 37% V
8 Липоворізький НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів Волошин Владислав Анатолійович 4-7 Рибка В.В. 5 11 16 29% VI-VII
9 Шатурський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів Пономаренко Яна Володимирівна 8-7 Татаренко І.М. 3 13 16 29% VI-VII

Голова журі О.М. Ювко

Члени журі Н.М. Багнюк

Л.М. Кошма

Протокол № 2

засідання журі ІІ (районного) етапу

Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

08 листопада 2016 р.

8 клас

№ з/п Навчальний заклад Прізвище, імя та по батькові учня код ПІБ учителя Бали мова Бали літер. Сума балів, % Місце
28 36 64
1 Великокошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сірик Анастасія Олегівна 5-8 Легеза Т.М. 10,25 13,5 23,75 37% ІІ
2 Галицька ЗОШ
І-ІІІ ступенів
Власенко Альона Миколаївна 6-8 Корнєва Н.М. 16,35 20 36,35 57% І
3 Данинський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів Авраменко Яна Миколаївна 4-8 Калюжна І.А. 11,45 8 19,45 30% V
4 Крутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ворона Аня Юріївна 3-8 Монько Н.Ю. 7 10 17 27% VI
5 Перемозька ЗОШ І-ІІІ ступенів Біда Аня Ігорівна 2-8 Багнюк Н.М. 4,75 8 12,75 20% VІI
6 Колісниківська ЗОШ І-ІІ ступенів Усенко Тетяна Олексіївна 1-8 Ярмак Л.О. 11,8 8 19,8 31% ІV

Голова журі О.М. Ювко

Члени журі В.В. Рибка

Н.Ю. Монько

Протокол № 3

засідання журі ІІ (районного) етапу

Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

08 листопада 2016 р.


9 клас

№ з/п Навчальний заклад Прізвище, імя та по батькові учня код ПІБ учителя Бали мова Бали літ. Сума балів, % Місце
24 36 60
1 Галицька ЗОШ І-ІІІ ст. Сороколіт Вікторія Володимирівна 3-9 Борщ В. М. 15 18 33 55% І
2 Кукшинська ЗОШ І-ІІІ ст. Сиводід Анастасія Сергіївна 4-9 Мормоленко С.А. 5 14 19 32%
3 Крутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Гришко Альона Романівна 5-9 Саєнко Н.О. 4 12 16 27% VІІ- ІХ
4 Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Андрієць Богдан Віталійович 2-9 Карапута Н.І. 9 14 23 38% ІV
5 Перемозька ЗОШ І-ІІІ ст. Опанасенко Аліна Олександрівна 9-9 Костюченко О.І. 8,8 14 22,8 38% V
6 Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. Макаренко Юлія Сергіївна 7-9 Петрик С.О. 7 9 16 27% VІІ- ІХ
7 Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ст. Яценко Аліна Олександрівна 6-9 Лаврінець С.І. 9,8 18 27,8 46% ІІ
8 Колісниківська ЗОШ І-ІІ ступенів Ткаченко Ангеліна Олегівна 1-9 Ярмак Л.О. 4,5 7 11,5 19% Х- ХІ
9 Ніжинська ЗОШ І-ІІ ступенів Животок Наталія Олександрівна 10-9 Орел С.М. 8,2 15 23,2 39% ІІІ
10 Стодольська ЗОШ І-ІІ ст. Охріменко Олена Володимирівна 8-9 Моргун В.М. 3 13 16 27% VІІ- ІХ
11 Шатурський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ст. Сердюк Анастасія 11-9 Сюр С.Г. 4,5 7 11,5 19% Х- ХІ

Голова журі О.М. Ювко

Члени журі В.М. Борщ

С.М. Гакал

Протокол № 4

засідання журі ІІ (районного) етапу

Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

08 листопада 2016 р.

10 клас

№ з/п Навчальний заклад Прізвище, імя та по батькові учня код ПІБ учителя Бали мова Бали літер. Сума балів, % Місце
30 36 66
1 Галицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Бондар Тетяна Миколаївна 5-10 Борщ В.М. 16,1 21,1 37,2 56% ІІІ
2 Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Костюченко Інна Анатоліївна 8-10 Карпенко О.М. 16,6 23 39,6 60 І
3 Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. Снісаренко Дарина Миколаївна 2-10 Петрик С.О. 11,1 13,7 24,8 38% IV
4 Світанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Куник Валерія Іванівна 9-10 Гакал С.М. 17,42 21,3 38,72 59% II

Голова журі О.М. Ювко

Члени журі Л.М. Бисько

С.О. Петрик

Протокол № 4

засідання журі ІІ (районного) етапу

Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

08 листопада 2016 р.

11 клас

№ з/п Навчальний заклад Прізвище, імя та по батькові учня код ПІБ учителя Бали мова Бали літер. Сума балів, % Місце
30 36 66
1 В.Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лесь Катерина Анатоліївна 4-11 Легеза Т.М. 20,5 10,5 31 47% І
2 Галицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Коваль Наташа Анатоліївна 3-11 Борщ В.М. 20,5 8,6 29,1 44% ІІІ
3 Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Петрик Юлія Володимирівна 7-11 Карпенко О.М. 10,5 14,6 25,1 38% IV
4 Перемозька ЗОШ І-ІІІ ступенів Шкаберда Альона Олександрівна 1-11 Кулинко С.П. 6,5 5,9 12,4 19% V
5 Світанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Булигіна Маша Ігорівна 6-11 Микитченко В.О. 10,5 19,1 29,6 45% ІІ

Голова журі О.М. Ювко

Члени журі Л.М. Бисько

С. О. Петрик

ФОТОЗВІТ

І місце 11 клас Лесь Катерина, Великокошелівська ЗОШ І-ІІІ ст. /Files/images/olmpada/2016_ukrmova/Фото2364.jpg

І місце 10 клас Костюченко Інна, Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст. /Files/images/olmpada/2016_ukrmova/Фото2362.jpg

/Files/images/olmpada/2016_ukrmova/20161105_092341.JPG/Files/images/olmpada/2016_ukrmova/20161105_093113.jpg/Files/images/olmpada/2016_ukrmova/20161105_093134.jpg/Files/images/olmpada/2016_ukrmova/Фото2347.jpg/Files/images/olmpada/2016_ukrmova/Фото2361.jpg /Files/images/olmpada/2016_ukrmova/Фото2356.jpg/Files/images/olmpada/2016_ukrmova/Фото2353.jpg/Files/images/olmpada/2016_ukrmova/Фото2360.jpg /Files/images/olmpada/2016_ukrmova/Фото2363.jpg/Files/images/olmpada/2016_ukrmova/Фото2365.jpg

ЗАВДАННЯ РАЙОННОГО ЕТАПУ

Кiлькiсть переглядiв: 561

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.