Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури
26 листопада 2016 року
Підсумковий протокол
№ з/п | Прізвище, імя та по батькові учня | Школа | Макс. к-сть балів | Набрано балів | % | місце | ПІБ учителя | ||||||
мова | літ. | разом | |||||||||||
9 клас | 62 | мова (30) | літ.(32) | ||||||||||
1 | Гришко Альона Романівна | Крутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | 7 | 15 | 22 | 35 | IV | Стрільчук І.А. | |||||
2 | Коваль Діана Олегівна | Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | 12 | 13 | 25 | 40 | III | Парасюк Н.В. | |||||
3 | Коротенко Анастасія Олександрівна | Перемозька ЗОШ І-ІІІ ступенів | 11 | 22 | 33 | 53 | I | Боровик Л.М. | |||||
4 | Сушко Ярослав Олександрович | Світанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів | 4 | 7 | 11 | 18 | VI | Гакал С.М. Сушко Н.В. | |||||
5 | Яценко Аліна Олександрівна | Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів | 11,5 | 17 | 28,5 | 46 | II | Бикова В.О. | |||||
6 | Філіпенко Надія Вікторівна | Черняхівський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. | 6 | 12 | 18 | 29 | V | Пінчук К.І. | |||||
10 клас | 73 | мова (30) | літ. (43) | ||||||||||
1 | Пасічник Ганна Русланівна | Галицька ЗОШ І-ІІІ ступенів | 7 | 8 | 15 | 11 | IV | Шкарупа С.І. | |||||
2 | Бакуменко Олександр Сергійович | Безуглівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | 6,5 | 5 | 11,5 | 8 | V | Зоценко Н.М. | |||||
11 клас | 65 | мова (31) | літ. (34) | ||||||||||
1 | Коваль Наташа Анатоліївна | Галицька ЗОШ І-ІІІ ступенів | 10,5 | 14,5 | 25 | 39 | I | Шкарупа С.І. | |||||
2 | Лесь Катерина Анатоліївна | Великокошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | 8 | 16,5 | 24,5 | 38 | II | Мостова А.В. | |||||
3 | Савенко Вікторія Вікторівна | Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | 8 | 16 | 24 | 37 | III | Парасюк Н.В. | |||||
4 | Гузь Максим Олександрович | Світанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів | 7 | 5,5 | 12,5 | 19 | IV | Гакал С.М. Сушко Н.В. |
Переможці
І місце
Коротенко Анастасія, 9 клас, Перемозька ЗОШ І-ІІІ ст.Коваль Наташа, 11 клас, Галицька ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІ місце
Яценко Аліна, 9 клас, Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ст.Лесь Катерина, 11 клас, Великокошелівська ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ місце
Коваль Діана, 9 клас, Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст.Савенко Вікторія, 11 клас, Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Учасники
Гришко Альона, 9 клас, Крутівська ЗОШ І-ІІІ ст.Сушко Ярослав, 9 клас, Світанківська ЗОШ І-ІІІ ст.Філіпенко Надія, 9 клас, Черняхівський НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ст.Пасічник Аня, 10 клас, Галицька ЗОШ І-ІІІ ст.Бакуменко Олександр, 10 клас, Безуглівська ЗОШ І-ІІІ ст. Гузь Максим, 11 клас, Світанківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Завдання районного етапу олімпіади з російської мови
Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
5 листопада 2016 року
Протокол № 1
засідання журі ІІ (районного) етапу
Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
08 листопада 2016 р.
7 клас
№ з/п | Навчальний заклад | Прізвище, імя та по батькові учня | код | ПІБ учителя | Бали мова | Бали літ. | Сума балів, % | Місце |
28 | 36 | 64 | ||||||
1 | Безуглівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Бутенко Вікторія Сергіївна | 3-7 | Штипа П.М. | 8,5 | 20 | 28,5 51% | ІІІ |
2 | Галицька ЗОШ І-ІІІ ступенів | Шило Лілія Олександрівна | 5-7 | Борщ В.М. | 3,2 | 11 | 14,2 25% | VIII |
3 | Крутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Крисько Наталія Юріївна | 7-7 | Касян Н.М. | 8,5 | 22,5 | 31 55% | I |
4 | Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Руденко Сергій Андрійович | 2-7 | Карапута Н.І. | 8,5 | 17,5 | 26 46% | IV |
5 | Світанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Овраменко Ярослава Володимирівна | 1-7 | Гакал С.М. | 12,5 | 18 | 30,5 54% | II |
6 | Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Литовченко Марія Євгенівна | 9-7 | Лаврінець С.І. | 2 | 11,5 | 13,5 24% | IX |
7 | Стодольська ЗОШ І-ІІ ступенів | Примак Роман Володимирович | 6-7 | Моргун В.М. | 6 | 14,5 | 20,5 37% | V |
8 | Липоворізький НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів | Волошин Владислав Анатолійович | 4-7 | Рибка В.В. | 5 | 11 | 16 29% | VI-VII |
9 | Шатурський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів | Пономаренко Яна Володимирівна | 8-7 | Татаренко І.М. | 3 | 13 | 16 29% | VI-VII |
Голова журі О.М. Ювко
Члени журі Н.М. Багнюк
Л.М. Кошма
Протокол № 2
засідання журі ІІ (районного) етапу
Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
08 листопада 2016 р.
8 клас
№ з/п | Навчальний заклад | Прізвище, імя та по батькові учня | код | ПІБ учителя | Бали мова | Бали літер. | Сума балів, % | Місце |
28 | 36 | 64 | ||||||
1 | Великокошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Сірик Анастасія Олегівна | 5-8 | Легеза Т.М. | 10,25 | 13,5 | 23,75 37% | ІІ |
2 | Галицька ЗОШ І-ІІІ ступенів | Власенко Альона Миколаївна | 6-8 | Корнєва Н.М. | 16,35 | 20 | 36,35 57% | І |
3 | Данинський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів | Авраменко Яна Миколаївна | 4-8 | Калюжна І.А. | 11,45 | 8 | 19,45 30% | V |
4 | Крутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Ворона Аня Юріївна | 3-8 | Монько Н.Ю. | 7 | 10 | 17 27% | VI |
5 | Перемозька ЗОШ І-ІІІ ступенів | Біда Аня Ігорівна | 2-8 | Багнюк Н.М. | 4,75 | 8 | 12,75 20% | VІI |
6 | Колісниківська ЗОШ І-ІІ ступенів | Усенко Тетяна Олексіївна | 1-8 | Ярмак Л.О. | 11,8 | 8 | 19,8 31% | ІV |
Голова журі О.М. Ювко
Члени журі В.В. Рибка
Н.Ю. Монько
Протокол № 3
засідання журі ІІ (районного) етапу
Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
08 листопада 2016 р.
9 клас
№ з/п | Навчальний заклад | Прізвище, імя та по батькові учня | код | ПІБ учителя | Бали мова | Бали літ. | Сума балів, % | Місце |
24 | 36 | 60 | ||||||
1 | Галицька ЗОШ І-ІІІ ст. | Сороколіт Вікторія Володимирівна | 3-9 | Борщ В. М. | 15 | 18 | 33 55% | І |
2 | Кукшинська ЗОШ І-ІІІ ст. | Сиводід Анастасія Сергіївна | 4-9 | Мормоленко С.А. | 5 | 14 | 19 32% | VІ |
3 | Крутівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Гришко Альона Романівна | 5-9 | Саєнко Н.О. | 4 | 12 | 16 27% | VІІ- ІХ |
4 | Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Андрієць Богдан Віталійович | 2-9 | Карапута Н.І. | 9 | 14 | 23 38% | ІV |
5 | Перемозька ЗОШ І-ІІІ ст. | Опанасенко Аліна Олександрівна | 9-9 | Костюченко О.І. | 8,8 | 14 | 22,8 38% | V |
6 | Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. | Макаренко Юлія Сергіївна | 7-9 | Петрик С.О. | 7 | 9 | 16 27% | VІІ- ІХ |
7 | Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ст. | Яценко Аліна Олександрівна | 6-9 | Лаврінець С.І. | 9,8 | 18 | 27,8 46% | ІІ |
8 | Колісниківська ЗОШ І-ІІ ступенів | Ткаченко Ангеліна Олегівна | 1-9 | Ярмак Л.О. | 4,5 | 7 | 11,5 19% | Х- ХІ |
9 | Ніжинська ЗОШ І-ІІ ступенів | Животок Наталія Олександрівна | 10-9 | Орел С.М. | 8,2 | 15 | 23,2 39% | ІІІ |
10 | Стодольська ЗОШ І-ІІ ст. | Охріменко Олена Володимирівна | 8-9 | Моргун В.М. | 3 | 13 | 16 27% | VІІ- ІХ |
11 | Шатурський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ст. | Сердюк Анастасія | 11-9 | Сюр С.Г. | 4,5 | 7 | 11,5 19% | Х- ХІ |
Голова журі О.М. Ювко
Члени журі В.М. Борщ
С.М. Гакал
Протокол № 4
засідання журі ІІ (районного) етапу
Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
08 листопада 2016 р.
10 клас
№ з/п | Навчальний заклад | Прізвище, імя та по батькові учня | код | ПІБ учителя | Бали мова | Бали літер. | Сума балів, % | Місце |
30 | 36 | 66 | ||||||
1 | Галицька ЗОШ І-ІІІ ступенів | Бондар Тетяна Миколаївна | 5-10 | Борщ В.М. | 16,1 | 21,1 | 37,2 56% | ІІІ |
2 | Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Костюченко Інна Анатоліївна | 8-10 | Карпенко О.М. | 16,6 | 23 | 39,6 60 | І |
3 | Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. | Снісаренко Дарина Миколаївна | 2-10 | Петрик С.О. | 11,1 | 13,7 | 24,8 38% | IV |
4 | Світанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Куник Валерія Іванівна | 9-10 | Гакал С.М. | 17,42 | 21,3 | 38,72 59% | II |
Голова журі О.М. Ювко
Члени журі Л.М. Бисько
С.О. Петрик
Протокол № 4
засідання журі ІІ (районного) етапу
Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
08 листопада 2016 р.
11 клас
№ з/п | Навчальний заклад | Прізвище, імя та по батькові учня | код | ПІБ учителя | Бали мова | Бали літер. | Сума балів, % | Місце |
30 | 36 | 66 | ||||||
1 | В.Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Лесь Катерина Анатоліївна | 4-11 | Легеза Т.М. | 20,5 | 10,5 | 31 47% | І |
2 | Галицька ЗОШ І-ІІІ ступенів | Коваль Наташа Анатоліївна | 3-11 | Борщ В.М. | 20,5 | 8,6 | 29,1 44% | ІІІ |
3 | Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Петрик Юлія Володимирівна | 7-11 | Карпенко О.М. | 10,5 | 14,6 | 25,1 38% | IV |
4 | Перемозька ЗОШ І-ІІІ ступенів | Шкаберда Альона Олександрівна | 1-11 | Кулинко С.П. | 6,5 | 5,9 | 12,4 19% | V |
5 | Світанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Булигіна Маша Ігорівна | 6-11 | Микитченко В.О. | 10,5 | 19,1 | 29,6 45% | ІІ |
Голова журі О.М. Ювко
Члени журі Л.М. Бисько
С. О. Петрик
ФОТОЗВІТ
І місце 11 клас Лесь Катерина, Великокошелівська ЗОШ І-ІІІ ст.
І місце 10 клас Костюченко Інна, Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Коментарi