*** Положення про конкурс ім. Т. Шевченка
2016-2017 навчальний рік
Протокол
підсумків ІІ (районного) етапу VІІ Міжнародного
мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
серед учнів 5-11 класів
№ з/п | Прізвище, ім’я та по батькові учня | Назва ЗНЗ | ПІБ учителя | Клас | Бали мах. 24 | % | Місце |
1 | Головенко Нікіта Олександрович | Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ст. | Бисько Л.М. | 5 | 5 | 21 | участь |
2 | Костюченко Вікторія Сергіїівна | Перемозька ЗОШ І-ІІІ ст. | Кулинко С.П. | 5 | 10 | 42 | V-VII |
3 | Микитченко Яна Миколаївна | Галицька ЗОШ І-ІІІ ст. | Борщ В.М. | 5 | 6 | 25 | участь |
4 | Литвин Карина Євгенівна | Липоворізький НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ст. | Клименко Н.І. | 5 | 7 | 29 | участь |
5 | Беліменко Вікторія Віталіївна | Ніжинська ЗОШ І-ІІ ст. | Орел С.М. | 6 | 12 | 50 | ІІІ |
6 | Гомоляко Анастасія Олександрівна | Крутівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Саєнко Н.О. | 6 | 10 | 42 | V-VII |
7 | Коченко Дар’я Миколаївна | Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ст. | Бисько Л.М. | 6 | 7 | 29 | участь |
8 | Савенко Анастасія Олександрівна | Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Талалаївська В.М. | 6 | 13 | 54 | ІІ |
9 | Бутенко Вікторія Сергіївна | Безуглівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Штипа П.М. | 7 | 9 | 38 | VIII-IX |
10 | Донець Олександр Геннадійович | Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Карапута Н.І. | 7 | 11 | 46 | IV |
11 | Москаленко Єлизавета Сергіївна | Світанківська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Гакал С.М. | 7 | 5 | 21 | участь |
12 | Яловська Юлія Миколаївна | Данинський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. | Калюжна І.А. | 8 | 9 | 38 | VIII-IX |
13 | Вареник Юлія Анатоліївна | Безуглівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Бреус Т.І. | 8 | 5 | 21 | участь |
14 | Опанасенко Аліна Олександрівна | Перемозька ЗОШ І-ІІІ ст. | Костюченко О.І. | 9 | 7 | 29 | участь |
15 | Гришко Альона Романівна | Крутівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Саєнко Н.О. | 9 | 10 | 42 | V-VII |
16 | Голопапа Альона Анатоліївна | Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. | Петрик С.О. | 10 | 8 | 33 | X |
17 | Лесь Катерина Анатоліївна | Великокошелівська ЗОШ І-ІІІ ст. | Легеза Т.М. | 11 | 14 | 58 | І |
Переможці районного етапу конкурсу
І місце - Лесь Катерина, учениця 11 класу Великокошелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІ місце - Савенко Анастасія, учениця 6 класу Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІІ місце - Беліменко Вікторія, учениця 6 класу Ніжинської ЗОШ І-ІІ ступенів
Фото усіх учасників можна переглянути у розділі "Новини" за посиланням
Засідання журі 17.11.2016
Завдання ІІ етапу
2015-2016 навчальний рік
Завдання фінального етапу Конкурсу 2016
*** Результати ІІ етапу, листопад-2015
*** Завдання ІІ (районного) етапу 2015-2016
Фотозвіт проведення районного етапу 15.11.2015
Коментарi